Arkadiusz Milik

Dobre wyniki Cracovii

Cracovia zremisowała z Zagłębiem Lubin. Jednak mimo remisu drużyna zyskuje coraz lepsze wyniki w tabeli.

Bramkę strzelił Rivaldinho i tym sposobem mecz zakończył się wynikiem 1:1. Pierwsza połowa dla drużyny Zagłębia Lubin byłą nijaka. Nie padła żadna bramka. Drużyna miała co prawda kilka sytuacji, ale żadnej nie wykorzystała. Bramkarz Cracovii dzielnie bronił swojej bramki.

Po przerwie zwycięstwo odniosła drużyna Cracovii z przewagą 1:0. Kolejną bramkę tym razem dla Zagłębia Lubin zdobył Filip Starzyński. I tym sposobem gra wyrównała się i tak też pozostało do końca meczu.

Drużyna Cracovii dzięki remisowi awansowała w tabeli na czternaste miejsce i uzyskała jeden punkt. To bardzo dobry wynik, ponieważ przed sezonem miała ujemne wyniki, a także problemy korupcyjne.