FC Carabora

Bayern Monachium zdobył kolejne trofeum

Reprezentacja Bayernu Monachium po raz kolejny wygrała mecz i zdobyła kolejne trofeum.

Podczas wczorajszego meczu Bayernu Monachium z Sewillą, który odbył się w Budapeszcie zwycięstwo 2:1 zdobyła reprezentacja bawarska i tym oto sposobem zdobyła trofeum Superpucharu Europy. Jest to kolejny sukces dla drużyny. Przypomnijmy, że poprzednim ogromnym sukcesem było zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Zdaniem hiszpańskich mediów obecnie trwa dobra passa dla drużyny niemieckiej i pewnie jeszcze nieraz uda się Niemcom pokonać niejeden europejski zespół. Decydujący gol został strzelony przez Javiego Martineza. Wczorajsza wygrana było 23 zwycięstwem dla drużyny niemieckiej. Robert Lewandowski- uznany jako król strzelców grał bardzo dobrze. Nie mniej jednak podczas wczorajszego spotkania nie przyczynił się do zwycięstwa.

Wczorajszy mecz po raz kolejny negatywnie zweryfikował hiszpański football. Być może jest to swego rodzaju lekcja dla Hiszpanów i następnym razem uda im się pokonać bardziej koncertowo drużynę rywala? Piłka nożna jest jak widać nieprzewidywalna. Na podstawie tego co piszą internauci można wywnioskować, że to początek nowej ery w piłce nożnej. Początek stworzony przez niepodważalny zespół Bayernu Monachium.

Obecny rok jest dość nietypowy zarówno dla piłki nożnej i bardzo często spotkania meczowe odbywają się bez obecności kibiców na trybunach. Mimo wszystko dla Bayernu Monachium jest to udany rok, który z pewnością na długo wpisze się w historię klubu wraz z czterema zwycięstwami drużyny.