Belgijska drużyna przygotowuje się do meczu z Lechem Poznań

To bardzo dobry rok pod względem zwycięstw nie tylko dla drużyny Bayernu Monachium, ale także dla Lecha Poznań.

Podczas środowego meczu do eliminacji w Lidze Mistrzów Lech Poznań zwyciężył na wyjeździe i p0konał swojego rywala aż 5:0. Apollon Limassol ni8e miał szans. Belgowie również pokonali swojego przeciwnika  z wynikiem 3:0. Najbliższe starcie odbędzie się w przyszły czwartek i to właśnie wtedy wyłoniony zostanie zwycięzca, który awansuje dalej. To dobry czasz dla reprezentacji Belgii. Drużyna ma w sobie niespożytą energię, ale czy uda jej się stawić czoła, jeżeli przeciwnikiem jest Lech Poznań?

 Steeven Willems– belgijski obrońca jest zdania, że niezależnie od wyniku jaki uda się jego drużynie osiągnąć  najbliższym tygodniu, to i tak będzie zadowolony z postępów reprezentacji w której gra. Sama przygoda podczas rozgrywek w Lidze Europy jest dla drużyny dużym wyzwaniem. Zdobyte wyniki, a także doświadczenie z pewnością uda się wykorzystać w przyszłości. Jednak mimo wszystko drużyna jest na tyle zmotywowana, że chciałaby sięgać wyżej i osiągać więcej. Każdy przegrany mecz jest przez nich dokładnie analizowany.

Na chwilę obecną znamy tylko termin spotkania, jest to 1 października br. Godzinę spotkania i wynik poznamy już wkrótce. Zwycięska drużyna awansuje do fazy grupowej. Przypomnijmy, że Lech Poznań grał ostatnio w fazie grupowej na przełomie lat 2015/2016. Miejmy nadzieję, że i tym razem powtórzy swój sukces.