trener

Fatalny sezon dla Legii

Obecny sezon piłkarski zaczął się fatalnie dla Legii. Kibice są bardzo zawiedzeni grą piłkarzy, domagają się także zwolnienia ze stanowiska trenera Aleksandra Vukovicia.

Czy wina faktycznie leży po stronie trenera?

Sobotni mecz z Górnikiem Zabrze zakończył się porażką. Zwycięstwo odniósł Górnik Zabrze z wynikiem 3:1. Jednak jak się okazuje niezadawalające wyniki stołecznej reprezentacji nie są zasługą trenera, ale przede wszystkim piłkarzy. Legia pozyskała kilku nowych piłkarzy, ale mimo tego nie udało się wzmocnić pozycji drużyny. Zmiany zawodników podczas zmiany pól podczas sobotniego spotkania z Górnikiem Zabrze również nie przyniosły zamierzonego efektu. Wielu zawodników jest także kontuzjowanych.

Nie oszukujmy się drużyna Legii rozczarowała swoich kibiców. Choć sezon się jeszcze nie skończył, w sieci aż zawrzało od komentarzy kibiców, którzy już spisali Legię na straty. Miejmy nadzieję, ze Legii uda się w końcu osiągnąć sukces. Na chwilę obecną nie zapowiada się, aby przybyło nowych transferów. Po prostu drużyna musi zacząć grać.