Czy Lewandowscy się rozwodzą?

Anna i Robert Lewandowscy są najbardziej znaną parą medialną. W Internecie aż roi się od informacji dotyczących pary, która uchodzi za ideał małżeństwa.

Jednak ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia o rozstaniu i rozwodzie. Czy przyczyną ich rozstania mogą być pieniądze?  Lewandowscy związali się w momencie, gdy Robert nie odnosił jeszcze sukcesów piłkarskich i nie posiadał milionów euro na koncie bankowym. Ania towarzyszyła mu we wspólnej drodze już od czasów studenckich.

Wydawałoby się, że wiele razem przeszli i nic nie było w stanie ich pokonać. Owocem ich miłości są także dwie córki Klara i Laura. Życiem prywatnym Lewandowskich zainteresowały się zarówno media polskie jak i niemieckie. Wszystko zaczęło się od jednego zdjęcia. Ujęcie uchwycone przez niemieckiego fotoreportera przedstawia Roberta całującego Anię. Krążą komentarze, że pocałunek jest nieszczery.

Fani znanej pary są zdania, ze wszystko jest robione na pokaz i między nimi już nie iskrzy. Każdy związek bez względu na popularność przechodzi czasem kryzys. Czym byłoby nasze życie, gdyby nie wzloty i upadki? Miejmy nadzieję, że tak będzie i tym razem. A plotki dotyczące rozwodu pary okażą się tylko spekulacjami dziennikarskimi. Czasem ciężko jest pogodzić życie prywatne z oczekiwaniami fanów.

Ania Lewandowska jest także aktywną trenerką i blogerką internetową. Regularnie dodaje wpisy na swoje konto na Instagramie. Być może para gra na naszych uczuciach. W końcu pierwsza zasad show- biznesu brzmi nieważne co gadają, ważne, że gadają.