Hokej. Gdzie oglądać i jak połapać się w meczach ligowych

Hokej to mało popularny sport w kraju nad Wisłą. Wszyscy wiemy na czym polega i kojarzymy najpopularniejsze drużyny, a jednak mało kto z nas faktycznie śledzi jego rozgrywki. Czy jest to wina słabej promocji w mediach? Częściowo na pewno tak.

Są jednak drużyny hokejowe w Polsce, który pokazują prawdziwą klasę. Jednym z miast, które słynie z tej gry, są Tychy. Niedawno nawet tyszanom udało się wybrać śląskie derby.

Gdzie oglądać hokej na żywo?

O sporcie jest bardzo głośno w telewizji i pozostałych mediach. Są jednak takie dyscypliny, które przyciągają nieco mniejszą publikę. Do niej właśnie należy hokej. Wiele osób nie interesuje się hokejem, bo nawet nie wie, jak się za niego zabrać. Transmisje z meczów trudno znaleźć tak samo jak trudno znaleźć osoby, z którymi można w niego pograć.

Gdzie oglądać polski hokej?

Polskie rozgrywki niestety nie cieszą się wielka zwłaszcza jeśli porównamy je z piłką nożna i innym popularnym sportem. Nie oznacza to jednak, że brakuje nam dostępu do lokalnego hokeja. Zmagania rodzimych zawodników można śledzić na TVP Sport a także na kilku transmisjach internetowych. Przykładem mogą być LiveMecz, ALIVEHD, Meczyki.pl czy EXTRA FUTBOL HD.