Najpopularniejsze gry barowe

Wyjście do baru ze znajomymi to przede wszystkim kufel piwa i może jakieś przekąski. Ale dobrej zabawie towarzyszą też różnego rodzaju gry. A jakie gry można znaleźć w barze?

Bilard

Bilard to jednak z najpopularniejszych gier, na jakie możemy się natknąć w pubie czy klubie. Zasady są całkiem proste i to nie one sprawiają nam trudność. Dużo trudniejsze jest opanowanie gry fizycznie.

Odpowiednie uderzenie bili może być trudne dla osoby, która nigdy nie grała, albo po prostu nie ma wielkiego doświadczenia. Kij bardzo często osuwa się z białej bili i może to powodować frustrację.

Wystarczy jednak trochę potrenować i wszystko będzie w porządku. Chodzi w końcu o to, żeby dobrze się bawić, a nie żeby od razu być w czymś najlepszy.

Piłkarzyki

Innym rodzajem barowej gry są piłkarzyki. Oczywiście są różne wersje tej gry, np. z hokeistami. Pamiętajmy jednak, że żyjemy w kraju, gdzie piłka nożna jest sportem narodowym. Dlatego nie ma się co dziwić, że rozrywka również będzie w tematyce futbolu.

W tę grę można grać we dwie osoby, jak i w czwórkę. Po każdej stronie są cztery rączki, dzięki którym sterujemy naszymi małymi zawodnikami. Bardzo dużo frajdy i poczucia rywalizacji.

Rzutki

Rzutki to nie tylko rozrywka klubowa, ale też sport. Skupmy się jednak na tym mniej poważnym, rozrywkowym wymiarze. Zagranie w rzutki jest świetną okazją do tego, aby poćwiczyć swoją koordynację i celność.