messi

Otwarcie nowego sezonu dla Bayernu Monachium

Piłkarska drużyna Bayernu Monachium właśnie rozpoczyna otwarcie nowego sezonu 2020/2021.

Pierwszy mecz z udziałem Roberta Lewandowskiego odbędzie się dzisiaj o godzinie 20:30 w miejscowości Monachium. Miejmy nadzieję, że kolejny sezon będzie równie udany dla naszego Rodaka jak i dla całej bawarskiej reprezentacji. Bayern Monachium zagra z Schalke 04 spotkanie ma charakter inauguracyjny.

Niemiecki trener głęboko wierzy, że drużyna utrzyma swój wynik  z ubiegłego sezonu, gdyż wszyscy są wypoczęci i gotowi na nowe sukcesy. Najważniejsza jest przede wszystkim koncentracja i współpraca podkreśla Hansi Flick.

2020 rok był dla bawarskiej drużyny pasmem sukcesów. Podczas ubiegłego sezonu Bayern Monachium przegrał tylko dwa mecze i raz zremisowali. Kondycyjnie także zespół jest dobrze przygotowany.

A jak wygląda sytuacja w drużynie rywala?

Drużyna Schalke 04 z Gelsenkirchen ubiegły sezon zakończyła z 12 pozycją w tabeli. Wywalczyli 9 zwycięstw, 12 remisów, oraz odnieśli 13 porażek. Jednak zespół Davida Wagnera nie poddaje się . przygotowania do nowego sezonu rozpoczęły się już w sierpniu. Mimo wszystko rywal drużyny Schalke 04 jakim jest Bayern Monachium jest niezwykle trudny do pokonania. Niestety od 9 lat reprezentacji z Gelsenkirchen nie udało się pokonać bawarskiej reprezentacji.

Transmisja meczu będzie dostępna za pośrednictwem kanału Elevn Sports 1 i będziemy mogli podziwiać poczynania sportowe piłkarzy już od godziny 20:15. Przedmeczowe studio możemy obejrzeć o godzinie 19:00. Relacja na żywo dostępna będzie także bezpłatnie za pośrednictwem strony internetowej sport.pl.

Polacy wiernie kibicują Robertowi Lewandowskiemu!