Justyna Kowalczyk wyszła za mąż

Mistrzyni świata w biegach narciarskich Justyna Kowalczyk stanęła na ślubnym kobiercu.

Od jakiegoś czasu Justyna Kowalczyk była szczęśliwie zakochana. Swoją miłością chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych poprzez wstawianie zdjęć. Tym razem postanowiła wraz z narzeczonym oficjalnie zapieczętować swój związek.

Wybrankiem serca medalistki jest Kacper Tekieli. Początkowo ceremonia ślubna miała się odbyć w maju br. Nie mniej jednak obecna sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała plany zakochanym. Ślub odbył się we wrześniu w Gdańsku. To miasto rodzinne wybranka Kowalczyk.

Kim jest wybranek Justyny Kowalczyk?

Mąż z wykształcenia jest magistrem filozofii. Pasja także wywarła szczególne piętno w ich związku, ponieważ Tekieli jest także związany z narciarstwem. Jak widać pasja dzieli, a nie łączy. Uprawia także alpinizm. Justyna chętnie towarzyszy mężowi podczas wspinaczek górskich. Choć pasja i przygoda z alpinizmem związane są z Bieszczadami, to Tekieli ma na swoim koncie także zdobycie potężnych gór Kaukazu. Oprócz tego alpinista regularnie zdobywa szczyty w Tatrach i w Alpach. Jego poczynania górskie można śledzić także na zdjęciach, które chętnie publikuje w mediach społecznościowych. Ma bardzo dużą rzeszę odbiorców i fanów wspinaczek.

Skąd wziął się pomysł na czerwoną sukienkę?

Ceremonia ślubna od lat kojarzy się z bielą i kolorem białym , który dominuje szczególnie jeśli chodzi o garderobę kobiety. Biegaczka zdecydowała się jednak wystąpić w czerwonym kolorze, ponieważ to właśnie ten  kolor kojarzył się z jej kombinezonami, które były czerwone i dzięki którym odniosła wielkie sukcesy sportowe. Kowalczyk utarła także nosa niektórym negatywnym komentarzom w sieci. Wypowiedziała się wówczas, że zarówno ceremonia zaślubin jak i kolor sukienki nie są najważniejsze, jeśli chodzi o szczęście. Podejścia do życia i optymizmu nie brakuje świeżo upieczonej mężatce.

Narciarka przyjęła dodatkowe nazwisko męża i nie zrezygnowała ze swojego nazwiska panieńskiego. To właśnie nazwisko Kowalczyk jest znane mediom i fanom na całym świecie. Tak więc w mediach społecznościowych już nie spotkamy Justyny Kowalczyk, tylko Justynę Kowalczyk- Tekieli.