krytyka

Michniewicz w ogniu krytyki. Nie wszyscy lubią nowego selekcjonera

Niedawno gorącym tematem wśród fanów polskiego futbolu był wybór Michniewicza na nowego selekcjonera. Oczywiście wszyscy dziennikarze sportowi podjęli ten temat, aby dorzucić swoje trzy grosze. Oprócz nich zabrali też głos sportowcy i wszyscy, którzy się tą dyscypliną interesują. Jednym z takim sportowców, którzy zdecydowali się zabrać głos, był Radosław Kałużny, nasz były reprezentant. Co dokładnie mu się nie spodobało? Chodziło o wybór Wojciecha Szczęsnego na bramkarza. Nawet zażartował sobie, że Szczęsny szantażuje selekcjonerów kompromitującymi materiałami. Nie jest to oczywiście prawdziwe oskarżenie, a jedynie żart, ale jednak podszyty pewną złośliwością.

Michniewicz zbiera baty

Bardzo często selekcjoner reprezentacji staje się kozłem ofiarnym. Kiedy kibice nie są zadowoleni z gry kadry, to bardzo chętnie krytykują publicznie selekcjonera. Nierzadko też dochodzi do wyzwisk czy nawet życzenia śmierci. Czasami trudno się nadziwić, że mecze piłkarskie wyzwalają aż tyle negatywnych emocji, że kibice są gotowi na takie działania. Są jednak też ci, którzy krytykują w sposób merytoryczny. Bez żadnych wyzwisk, a jedynie stosując logiczne argumenty. W tym sporze takich też nie brakuje. Michniewicz nie spotyka się z samym hejtem, ale też z kilkoma kulturalnymi karcącymi słowami. Najczęściej ze strony dziennikarzy sportowych, którzy wiedzą jak umiejętnie napisać parę ciekawych słów. Kto najbardziej krytykuje nowe selekcjonera? Czy powiedzieć, że wszyscy, już byłoby samo w sobie pastwieniem się?

Decyzje Michniewicza

Nowy selekcjoner musi teraz się wykazać, więc czas na podejmowanie ważnych decyzji już się zaczął. Jakie decyzje do niego należą? Oczywiście tymi podstawowymi są kadrowe. Wybór piłkarzy do swojej drużyny jest fundamentem, na którym będą opierać się dalsze strategię. Nie mamy jeszcze całej listy, ale wiemy, że na bramce na pewno stanie Wojciech Szczęsny. Nasz rodak pokazał się już światu od dobrej strony jako bramkarz Juventusu, ale my go znamy również z wyśmienitej gry dla reprezentacji. Jest to jeden z piłkarzy, z których jesteśmy szczególnie dumni. Czy możemy oczekiwać po nim kolejnych sukcesów w biało-czerwonych barwach? Bardzo byśmy tego chcieli i kibicujemy gorąco.

1 komentarz w temacie “Michniewicz w ogniu krytyki. Nie wszyscy lubią nowego selekcjonera

  1. Ktokolwiek nie byłyby selekcjonerem, zawsze spadnie na niego fala hejtu i krytyki. Nawet nie zagrali jeszcze jednego meczu a już tyle negatywnych opinii…

Komentowanie wyłączone